PADI Rescue Diver

Wiesz już zapewne o co chodzi w nurkowaniu... tak, zgadłeś, o twojego buddy'ego. Masz spore doświadczenie zdobyte w różnorodnych warunkach, ale czegoś wciąż ci brakuje. My to mamy. Kurs PADI Rescue Diver - czyli Nurek Ratownik - pozwoli ci nurkować ze świadomością, że nie jesteś już bezsilny w przypadku zagrożenia zdrowia czy życia twojego partnera. Od tej chwili każdy będzie chciał nurkować z Tobą przy boku.

Zakres szkolenia

Kurs PADI Nurka Ratownika jest przeznaczony dla osób, które chcą rozwinąć konieczną wiedzę oraz umiejętności do przeprowadzania efektywnych akcji ratunkowych oraz przy nich asystować, radzić sobie z wypadkami nurkowymi i udzielać pierwszej pomocy.

Warunki uczestnictwa w kursie

  • Minimalny wiek: 15 lat oraz 12 lat dla Junior Rescue.
  • Posiadać certyfikat PADI Advanced Open Water Diver (AOWD) lub posiadać nurkowy stopień równoważny w innej organizacji - odpowiednik AOWD.
  • Mieć zalogowanych 20 nurkowań w tym nurkowania głębokie i nurkowanie nawigacyjne.
  • Posiadać dokument stwierdzający ukończenie kursu pierwszej pomocy medycznej (Emergency First Response lub PCK).
  • Dobry stan zdrowia.

Przebieg szkolenia

Kurs trwa 4-5 dni, w czasie których kursant praktyczne ćwiczy postępowanie podczas 12 różnych scenariuszy sytuacji awaryjnych i wypadków nurkowych pod i nad wodą oraz uczestniczy w serii zajęć teoretycznych dostarczających wiedzy na temat ratownictwa, teorii nurkowania i budowy sprzętu.

Uprawnienia

Kurs nie poszerza uprawnień nurkowych ale uczy jak postępować w przypadku wypadków nurkowych. Ukończenie kursu PADI Nurka Ratownika jest pierwszym wymaganiem stawianym podczas kursów na wszystkie stopnie w instruktorskim w pionie szkoleniowym PADI, czyli podczas kursów Divemastera, Asystenta Instruktora oraz Instruktora Nurkowania na Wodach Otwartych PADI.

Uczestnik otrzymuje

Wpis do Logbooka i międzynarodowy certyfikat PADI Rescue

 

250

Kurs w Egipcie

1000zl

Kurs w Polsce

Rescue Diver

Kontakt

+48 22 497 13 04
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.