PADI Scuba Diver

Jeśli zasmakowałeś w nurkowaniu, chcesz przełamać bariery i móc swobodniej zapuszczać się w świat raf - czas na Scuba Diver.

Zakres szkolenia

Uczestnik kursu zdobywa wiedzę teoretyczną i umiejętności praktyczne umożliwiające nurkowanie tylko pod nadzorem profesjonalnych nurków PADI. Ten typ kursu podstawowego jest zalecany dla tych osób, które mają zbyt małą ilość czasu, aby ukończyć kurs OWD oraz ułatwia podjęcie (przez osoby, które z różnych powodów przerwały trening) dalszego szkolenia i ukończenia kursu OWD.

Warunki uczestnictwa w kursie

Aby uczestniczyć w kursie Scuba Diver, kandydat musi mieć co najmniej 15 lat (Junior Scuba Diver - ukończone 10 lat).

Przebieg szkolenia

Kurs trwa 2-3 dni i składa się z 3 pierwszych zajęć teoretycznych, 3 pierwszych zajęć basenowych i 2 pierwszych nurkowań na wodach otwartych z kursu Open Water Diver. Nurkowie Scuba Divers mogą w ciągu 12 miesięcy kontynuować dalsze szkolenie w ramach kursu OWD, bez konieczności powtarzania wykonanych już zajęć.

Uprawnienia

Nurkowie PADI Scuba Diver otrzymują certyfikaty uprawniające do nurkowania tylko z nurkami profesjonalnymi PADI (od stopnia Divemastera i wyżej). Maksymalna głębokość dla PADI Scuba Diver wynosi 12 metrów.

Uczestnik otrzymuje

Logbook i międzynarodowy certyfikat Scuba Diver PADI

 

110

Kurs w Egipcie

1000zl

Kurs w Polsce

Scuba Diver

Kontakt

+48 22 497 13 04
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.