Ubezpieczenia na Życie

Obecne aby zapewnić sobie i swoim najbliższym poczucie bezpieczeństwa, możemy liczyć tylko na to co sami stworzymy. Polisa jest takim gwarantem.

Przedmiotem ubezpieczenia jest Twoje życie i zdrowie. Zakres ubezpieczenia może obejmować śmierć z dowolnej przyczyny, a także trwałe i całkowite inwalidztwo. Ubezpieczenie na życie pozwala na skuteczne zabezpieczenie najbliższych na wypadek Twojej śmierci, a także może stanowić zabezpieczenie kredytu na kupno mieszkania, domu lub na inny cel.

Do czego może służyć ubezpieczenie na życie?

Po pierwsze - Bezpieczeństwo Finansowe Najbliższych:

W przypadku śmierci głównego żywiciela rodziny jego najblizsi otrzymują świadczenia z jego polisy. Napewno nie zrekompensuje to tak wielkiej utraty, ani nie uśmierzy cierpienia i bólu, natomiast z pewnością pieniąże ze świadczenia pomogą przetrwać ten najtrudniejszy okres zanim osoby bliskie staną na nogi (np. pomoc specjalisty po takiej traumie, znalezienie nowych źródeł dochodu itp)

Po drugie - Ochrona na wypadek niezdolności do pracy:

Do podstawowej funkcji polisy można dokupić wiele rozszerzeń, gdzie między innymi jest ryzyko niezdolności do pracy. W różnych Towarzsytwach Ubezpieczeniowych opcja ta ma różny zakres, zazwyczaj jest to wypłata określonych sumy ubezpiecznia w momencie wystąpienia całkowitej i trwałej niezdolności do pracy.

Po trzecie - "Posag" dla dziecka:

Poprzez systematyczne wpłaty (nie muszą być duże) można w ten sposób stworzyć duży kapitał dla dziecka na dobry start w dorosłe życie. Im dłuższy czas oszczędzania tym więcej środków otrzymamy na koniec okresu ubezpieczenia.

Po czwarte - Zabezpieczenie spłaty kredytu:

Dziś polisa, która jest zabezpieczeniem zaciągniętego kredytu jest niemal STANDARDEM (większość banków wymaga obecnie takiego zabezpieczenia - jest to gwarancja, że jeśli kredytobiorca ulegnie śmietelnemu wypadkowi, świadczenie z polisy ubezpieczonego uregulują zobowiązanie kredytowe nie obciążając tym swoich bliskich).

Po piąte - Dodatkowy kapitał na emeryturę:

Znając dziś prognozy emerytury jakie będziemy otrzymywali z instytucji jaką jest ZUS, wielu Polaków postawnowiło zadbać o godne życie już dziś wpłacając na swoją przyszłą emeryturę.

Po szóste - Ochrona na wypadek inwalidztwa i poważnego zachorowania:

Te opcje mogą być dodatkowym rozszerzeniem do polisy głównej, mają różny zakres i formę wypłacanych świadczeń. Statystyki poważnych zachorowań spowodowały, że coraz więcej młodych ludzi dokupuje tą opcję już standardowo.

Po siódme - Zabezpieczenie udziałów wspólników w spółce:

Od niedawna jest to nowa propozycja firm ubezpieczeniowych, którą wymógł rynek. Polisa chroni przed konsekwencjami spłaty udziału zmarłego wspólnika, dzięki temu ubezpieczeniu pozostali przy życiu właściciele będą mogli zaspokoić roszczenia spadkobierców zmarłego wspólnika nie naruszając majątku firmy.

Od czego zależy cema polisy na życie?

 1. Młodsi i kobiety płacą mniej (ryzyko ubezpieczeniowe jest rozłożne na dłuższy okres czasu - kobiety żyją statystycznie dłużej)
 2. Od stanu zdrowia. Zdrowi mają większy wybór za niższą składkę (jeśli jesteś już poważnie chory, a nie masz jeszcze polisy, towarzystwo ubezpieczeniowe zazwyczaj odmawia sprzedaży  takiej polisy.)
 3. Podstawowy zakres ubezpieczenia. Najmniej kosztują ubezpieczenia terminowe na życie (polisy takie zazwyczaj mają charakter ochronny (jak AC na samochód) bez możliwości oszczędzania, inwestowania)

Oferujemy również ubezpieczenia na życie w Towarzystwie Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta S.A.:

Jednym z popularnych i cieszącym się uznaniem wśród klientów są ubezpieczenia INWESTYCYJNE - TUnaŻ WARTA S.A.

Oferujemy między innymi ubezpieczenia na życie w towarzystwie Ergo Hestia Życie.

 • ALTIMA
  • składka 106 PLN/rok - suma ubezpieczenia 100 000 PLN - ubezpieczenie w 5 minut - brak badań
  • świadczenie w przypadku śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku komunikacyjnego 100 000 PLN  
  • przy zawieraniu umowy ubezpieczenia ALTIMA nie jest potrzebna ocena stanu zdrowia ubezpieczonego
 • ASPIRA
  • ubezpieczenie ochronne zapewniające wysoką ochronę za niską składkę. Minimalnie 40 złotych/mies.
  • adresowane do osób w wieku od 18 do 60 lat. Istnieje też możliwość zapewnienia ochrony ubezpieczeniowej do 70 roku życia.
  • polisa może stanowić gwarancję uregulowania zobowiązań finansowych ubezpieczonego (np. pożyczki czy kredytu bankowego)
  • dzięki mechanizmowi indeksacji wysokość świadczeń ubezpieczeniowych nie traci na wartości mimo inflacji.
  • umowę ubezpieczenia ASPIRA można zawrzeć w różnych wariantach umożliwiających dostosowanie ochrony do indywidualnej sytuacji klienta.
 

polisa-na-zycie

Kontakt

+48 22 497 13 04
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.